News main photo
Вакансії для тренерів по роботі з ВПО та місцевими жителями

УВАГА! Вакансії для тренерів по роботі з ВПО та місцевими жителями

ГО "Альянс розвитку" починає реалізацію проєкту "Психосоціальна допомога вразливим внутрішньо переміщеним особам у восьми населених пунктах України". Метою проекту є покращення умов життя переселенців та їхнього догляду, а також сприяння їхній інтеграції в нове життєве середовище.

Шукаємо ініціативних та активних людей, які готові підсилювати наш громадський рух

Які послуги та люди нас цікавлять?

• Надання психологічних консультацій. Тренер повинний мати досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами.
• Надання низькопорогових юридичних консультацій. Тренер повинний мати юридичну освіту та досвід індивідуального консультування.
• Проведення спортивних заходів. Тренер повинний мати досвід (роботи або волонтерства) у відповідній сфері: базові дидактичні та спортивні знання.
• Курси у сфері мистецтва, технологій та ремесел. Тренер повинний мати досвід (роботи або волонтерства) у відповідній сфері: базові дидактичні знання та вміння передавати знання.
• Проведення заходів на свіжому повітрі. Тренер повинен організовувати і проводити курси у форматі заходів на свіжому повітрі та зустрічей, повинен мати досвід (роботи або волонтерства) у відповідній сфері, а отже, базові дидактичні знання та знання про передачу знань.

Міста, де реалізовуватиметься проєкт: Верховина, Івано-Франківськ, Червоноград, Стрий, Львів, Чернівці, Полава, Київ.

Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та робити вагомий внесок у життя людей, будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу allinceofdevelopment@gmail.com, у темі зазначайте “Участь у конкурсі на ЛОТ ________”.

Детальна інформація та вимоги для тренерів

ДДЛ на подачу: 15.07.2023 р.

У світлі нашої місії забезпечення рівних можливостей, ми вважаємо, що уникнення зворотної оцінки допоможе зберегти нашу віру в потенціал проекту і не відволікати нас від його реалізації.

Разом ми можемо вплинути на майбутнє України та зробити його кращим місцем для всіх! Станьте частиною позитивних змін!