News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Chervonograd"

25 липня
Заняття дитячої гімнастики з елементами зумби з тренером Аліною Химко для дітей. Провели також заняття з фітнесу для дорослих.

26 липня
Провели перше заняття з йоги з професійним тренером Іриною Биковою. Учасники лідерського курсу Shelter Peers зустрілися зіграти настільні ігри. Продовжували заняття у школі традиційних ремесел, де діти в’язали тулуб ляльки-мотанки.

27 липня
Відбувся майстер-клас "Іграшка Антистрес" для дітей від 7 років з Аллою Івашиною. Мали ще заняття дитячої гімнастики з тренером Аліною Химко. Не обійшлося без чергового захоплюючого заняття з фітнес-танців. Молодь Лідерського курсу Shelter Peers відвідала театр за кулісами з Олександром Стояновським.

28 липня
Відбулась цікава зустріч у клубі культурних студій із Ольгою Базан. Мали четверте заняття з йоги, проведене Іриною Биковою. Незабутня водна мандрівка берегами Західного Бугудля ВПО та мешканців громади.

29 липня
Продовжували творчість у школі традиційних ремесел, де майстрували ляльку-мотанку. Знову захоплююча зустріч у клубі культурних студій із Ольгою Базан.

Цей тиждень був повний різноманітних заходів та вражень. З нами ви можете розвивати свої таланти, отримувати нові навички, пізнавати щось нове і гарно проводити час в дружній компанії!
ВСІ заняття є безкоштовними;
Проєкт «Shelter Chervonohrad» реалізується ГО "Альянс розвитку" за фінансування Schüler Helfen Leben.