News main photo
Продовжуємо знайомити вас з учасниками проєкту Shelter

Це Оксана Тур та її син — Костянтин. Вони приїхали до Львова з міста Краматорськ Донецької області через тяжкі обставини. Вдома вони мешкали поруч з аеродромом і щоденно доводилися ховатися в бомбосховищі вночі.

"Ми ночували в бомбосховищі, а потім поїхали евакуаційним потягом до Львова. Ми не знали, куди їхати. Просто зібрали речі, які змогли, і трохи припасів для дитини та першої необхідності", — згадує пані Оксана.

Коли приїхали у місто Лева, їх розмістили в кімнаті на матраці, разом з близькою двадцяткою інших людей.

"Такі умови все ж були терпимими, адже було тепло і спокійніше, ніж раніше. Потім ми змогли оформити себе і дізналися, що можна знайти для себе і для дитини. Вчилися онлайн на матраці, а пізніше використовували коробку як стіл", — розповідає жінка про свої перші дні у новому місці.

Згодом, за словами мами Костянтина, вони побачили оголошення про набір дітей у нашу школу шахів.

"Я сканувала QR-код та прийшла туди, бо це було недалеко від нас. Там ми познайомилися з тренером Владиславом та з грою у шахи. Мій син дуже захопився цими заняттями, тому щиро дякуємо за таку можливість", - підсумовує жінка.

Ми зі свого боку віримо, що Україна неодмінно переможе і всі, хто постраждав через російсько-українську війну, зможуть повернутися до свого звичайного, мирного і спокійного життя.
Слава Україні!