News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Stryi"

19 вересня
Маленькі тенісисти мали захоплююче заняття, де попрактикувалися у нових техніках тенісу. Потім молодь на фітнесі зайнялася покращенням свого фізичного стану. Продовжили активні тренування і маленькі дзюдоїсти.

20 вересня
Дітвора зустрілася у студії музичного розвитку, для того, щоб поспівати веселі пісеньки та потанцювати. Старші учасники Shelter послухали історію жіночого руху в Україні, яку розповіла співробітниця Стрийського краєзнавчого музею "Верховина".

21 вересня
Вправи для пресу та для сідничних м'язів — ось, що ми виконували на занятті з фітнесу. В цей час малеча теж тренується: покращували навички дзюдо та тенісу. 21 вересня — важливий історичний день, вшановували пам'ять видатного дисидента Зіновія Красівського. Лекцію про його здобутки послухали на території школи у рамках екскурсії.

22 вересня
Розвиваємо і свій музичний талант! У студії музичного розвитку дітки займалися танцями та співами. Молодь з курсу Shelter Peers дізналася про 10 правил Вільяма Макрейвена, які згодом обговорювали та ділилися способами долання життєвих труднощів.

23 вересня
Чудово провели час за переглядом фільму у теплій компанії учасників Shelter.

Кожен день у Shelter Stryi — це можливість вивчати нове, розвиватися та зустрічати цікавих людей!
Участь у проєкті безкоштовна!
Проєкт «Shelter Stryi» реалізується ГО "Альянс розвитку", за підтримки Schüler Helfen Leben.