News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Chernivtsi"

02 жовтня
В міжнародному кафе для дітей, ми провели захоплюючий день, присвячений вивченню культур та емоцій. Разом із нашими маленькими учнями, ми вивчали, як правильно вітатися та ділилися різними емоціями. У міжнародному кафе для дорослих ми ділились фактами про себе, відповідали на запитання та відгадували кросворди.

04 жовтня
Перше заняття з фітнесу Zumba виявилося неймовірно крутим! Всі отримали заряд позитиву та енергії під чарівну музику. Також розпочали цікавий курс для дітей "Таємниці Правового Світу", де діти отримали можливість поглибити знання про право та закони в захопливій формі. Потім на арт-терапії ми створили купу кумедних фігурок з пластиліну, виражаючи свої почуття та креативність.

06 жовтня
Ранок почали з йоги, яка надає нам енергію та гармонію. Також маленькі учасники отримали можливість познайомитися з захоплюючим світом програмування KODU, де навчаються створювати власні віртуальні світи та пригоди.

07 жовтня
Розпочали захоплюючий курс з танців для дітей та підлітків! Також стартували заняття з настільного тенісу для наших маленьких учасників! Ця гра допомагає їм навчатися концентрації та розвивати координацію.

09 жовтня
В нашій міжнародній кав'ярні для дітей дізналися багато цікавого про кольори, їх значення та вплив на життя. В міжнародній кав'ярні для дорослих ми відчули, як бар'єри між різними поколіннями зникають. Обговорювали актуальні проблеми поколінь і як вони впливають на суспільство.

У Shelter Chernivtsi ми працюємо над тим, щоб надати можливості для навчання та розвитку. Долучайтеся до нашої подорожі!
ВСІ активності є безкоштовними.
Проєкт «Shelter Chernivtsi» реалізується ГО "Альянс розвитку" за фінансування Schüler Helfen Leben