News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Ivano-Frankivsk"

11 жовтня
Ми провели ряд захопливих активностей. На занятті з карате діти вивчали техніки самозахисту та покращували фізичну форму. Потім на йозі шукали гармонію та спокій, а також розвивали гнучкість та координацію. На занятті "Вокал та акторське мистецтво" наші учасники розкривали свій творчий потенціал та вивчали основи акторської майстерності.

12 жовтня
На уроці шахів вдосконалювали свої логічні та стратегічні навички. У "Світовому кафе" діти дізнавалися більше про культури і традиції різних країн та вивчали англійську мову. На занятті "Latina Solo Dance" вивчали танцювальні рухи та виражали свою енергію через танець. Психосоматика допомогла розвивати розуміння важливості здоров'я та емоційного благополуччя. Вечір провели за захоплюючими настільними іграми.

14 жовтня
На занятті "Перлини Історії" діти вивчали важливі події і постаті історії світу. На кінопоказі ми насолоджувалися цікавими фільмами та відеороликами.

"Shelter Ivano-Frankivsk" продовжує надавати можливості для навчання учасників. Приєднуйтеся до нас та розвивайте свої навички!