News main photo
Історії учасників проєкту

Розповідаємо про дівчинку з неймовірним талантом та безмежними мріями. Марічці Івашині всього 10 років, але вона вже готує до друку свою другу дитячу книжку. Історія Марічки та її родини — це історія переміщення та адаптації, та мрії, що тривають.

Понад півтора року тому Марічка разом зі своєю мамою Аллою, братиком Сашком та старшою сестрою Софією, опинилася на тимчасовому місці проживання в Червонограді. Їхній шлях призвів їх з рідного Дебальцевого, Горлівського району, Донецької області. На новій землі вони знайшли багато нового — нові друзі, нові інтереси, та багато що ще.

Марічка — справжній талант. Вона цікавиться малюванням та навчається грі на фортепіано. Але головна її мрія — стати відомою письменницею. У своїх 10 років вона вже має дві книжки у своєму доробку, одну з яких вона навіть видала сама. У книжці "Казки" Марічка сама ілюструвала свої оповідання та казки. Зараз вона працює над другою книжкою, яка розповідає про пригоди драконів. Надихнули її на це місцеві краєвиди та природа.

Марічка також вчиться та бере активну участь в українсько-німецькому проєкті "Shelter Ukraine." Вона долучається до різних заходів та майстер-класів, вивчає нові мови та розвиває свій талант. Її творчість можна знайти на сторінці у Facebook, яку веде її мама.

Марічка мріє повернутися до свого рідного міста та підтримує наших воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Ми віримо, що це тільки початок подорожі Марічки у світ творчості, та вже зараз чекаємо з нетерпінням її нової книжки про драконів. Нехай її мрії завжди збуваються, а талант несе радість світу!