News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Chernivtsi"

11 жовтня
На фітнес-зумбі учасники підняли настрій та зарядилися позитивною енергією під час веселого заняття. Діти відкривали "Таємниці правового світу", поглиблюючи свої знання про права та закони. На арт-терапії мали можливість виразити свої почуття та креативність через творчість.

13 жовтня
На занятті з йоги наші учасники знайшли гармонію та спокій, покращуючи фізичне та емоційне здоров'я. На "KODU GAME" вивчали віртуальний світ та створювали власні ігри. Психологічна гра "Стань на моє місце" розвивала співпереживання та розуміння інших.

14 жовтня
Цього дня діти знову поглиблювали свої знання та розвивали нові навички. На занятті з йоги для дітей розслаблялися та розвивали гнучкість та координацію. За грою у настільний теніс вчилися координації рухів та розвивали свою спритність. Діти від 7 років мали можливість розвивати свої танцювальні навички на заняттях танців. Малюки від 3 років також не залишилися осторонь, беручи участь у KODU Game та на танцях для малят.

16 жовтня
На майстер-класі "Художня кераміка" діти створювали власні художні шедеври з глини. У секції "International Cafe для дорослих" відбулася тепла вечірня зустріч, де дорослі учасники весело грали та спілкувалися. "International Cafe Kids" було сповнене радісних моментів та нових знайомств для маленьких учасників.

Shelter Chernivtsi прагне надавати різноманітні можливості для навчання та розвитку наших учасників у різних сферах. Навчання може бути захоплюючим і корисним, і ми завжди готові поділитися цією радістю з іншими!
ВСІ активності є безкоштовними.
Проєкт «Shelter Chernivtsi» реалізується ГО "Альянс розвитку" за фінансування Schüler Helfen Leben.