News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Chernivtsi"

16 жовтня
Ми поринули у світ мистецтва гончарства. На майстер-класі ми вчились ліпити та робити неймовірні керамічні вироби. Дітвора зібралась на занятті світового кафе, щоб покращувати знання англійської. Дорослі учасники також мали заняття міжнародної кав'ярні. Глибше досліджували проблеми, які виникають через різницю в віці.

18 жовтня
На наших заняттях з фітнесу Zumba ми рухалися під ритми запальної латиноамериканської музики. Для юних юристів стартував захоплюючий курс "Секрети Правового Світу". Ми дізнаємось більше про право та закони через цікаві історії та дискусії. На арт-терапії висловлювали емоції та внутрішні переживання через мистецтво. Мистецтво лікує душу і дарує нам спосіб самовираження.

19 жовтня
Ми дізнавались більше про управління соціальними мережами та створення вмісту для інтернет-спільнот на СММ-курсі. На настільних іграх, ми розвивали логіку, командну гру та вчилися перемагати чи приймати поразку. Ввечері переглядали цікаві фільми та обговорювали їх після сеансу.

20 жовтня
Ранкова йога - це чудовий спосіб розпочати день з гармонією та рівновагою. "Shelter Peers" - це місце, де молодь об'єднується, навчається та підтримує одне одного.Ми створювали світ віртуальних ігор з використанням програми KODU. Майбутні розробники вчаться творити свої історії та пригоди.

21 жовтня
Вчилися рухатися в ритмі музики, розвивали координацію та танцювали з ентузіазмом!На грі в теніс навчалися координації та концентрації, а також дарували відмінний настрій та змагальний дух. Ми продовжуємо пізнавати світ створення власних ігор. Разом із KODU ми розробляємо свої унікальні ігри та насолоджуємось креативністю.

23 жовтня
Гра в шахи - це не лише стратегія, але й розвиток логічного мислення. Шахи розвивають розум та терпіння.На зустрічі світової кав'ярні ми розвивали культурне розуміння та відкривали нові перспективи. Дорослі представили свої спічі, під час яких вони не лише показали свої мовні навички, а й розповіли про переваги та недоліки життя разом з різними поколіннями.

ВСІ активності є безкоштовними.
Проєкт «Shelter Chernivtsi» реалізується ГО "Альянс розвитку" за фінансування Schüler Helfen Leben.