News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Chervonohrad"

16 жовтня
Учасники вирушили на веломандрівку "Їдемо за дарами природи". Насолоджувалися красою навколишнього середовища та вивчали його таємниці.

17 жовтня
Відбувся показ мультфільму "Суперкнига", який приніс усім багато радості. Аліна Химко провела заняття з дитячої гімнастики. Також відбулося заняття з фітнес-танців, де наші учасники підкріпили своє здоров'я та вивчили нові рухи.

18 жовтня
Провели заняття з йоги, яке допомогло учасникам розслабитися та зосередитися на собі. В клубі культурних студій учасники отримали можливість розвивати свої творчі здібності та навички.

19 жовтня
Відбулося заняття з фітнес-танців, де всі плідно працювали над своєю фізичною формою та весело проводили час. Пройшло також заняття з дитячої гімнастики, де діти розвивали свою гнучкість та спритність.

20 жовтня
Провели заняття з йоги, яке дарувало учасникам гармонію. Відбувся також майстер-клас "Аплікація-листівка для Воїна світла». Учасники створили чудові аплікації для наших захисників.

21 жовтня
Відбулося заняття у школі традиційних ремесел, де учасники навчались робити чудові гончарні вироби. Також було заняття в клубі культурних студій, де учасники вдосконалювали свої творчі навички.

Shelter - Friendly Chervonohrad продовжує надавати можливості для розвитку та навчання для всіх.
ВСІ заняття є безкоштовними;
Проєкт «Shelter Chervonohrad» реалізується ГО "Альянс розвитку" за фінансування Schüler Helfen Leben.