News main photo
Тиждень у Shelter Verkhovyna:

16 жовтня
Розпочали день з "Інтернаціонального кафе", де покращували знання англійської мови. Пізніше провели спідкубінг, розвивали логічні навички.

17 жовтня
Вівторок розпочався зі зустрічі з психологом, де ми ділилися своїми думками. Пізніше ми поринули у світ акторської майстерності, вивчали сценки та практикували їх. І, звісно ж, грали в шахи, розвиваючи стратегічні здібності.

18 жовтня
У «Дитячому просторі» діти розвивали свою творчість та спілкувалися. Пізніше в "Інтернаціональному кафе" в інтерактивній формі продовжили вивчення англійської.

19 жовтня
На форумі ВПО ми обговорювали майбутнє проєкту. Відбулись також заняття з культурології та йоги, де збільшували свої знання та покращували фізичну форму.

20 жовтня
У п'ятницю ми знову зібралися на Shelter Peer, обговорюючи важливі питання та ділячись думками. Вечір завершився у літературній кав'ярні, де ми обговорювали книги та вірші.

21 жовтня
Ми відвідали художню майстерню, де створювали власні шедеври. Потім відправилися на арт-терапію, де виражали свої емоції через мистецтво. І звісно, не обійшлося без акторської майстерності, де вивчали сценки.

22 жовтня
На завершення тижня ми вирушили в лісову школу, де пізнавали карпатську природу та відкривали її секрети.

"Shelter Verkhovyna" продовжує дарувати можливості для навчання та розвитку, роблячи життя учасників трішки яскравішим.