News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Poltava"

22 жовтня
Вчилися різати, обробляти та створювати дерев'яні шедеври у майстерні по роботі з деревом.

23 жовтня
Маленькі танцюристи показали на танцполі яскраві емоції та ритмічні рухи на занятті Dancehall!

24 жовтня
На тренуванні зі стретчингу за допомогою комплексу вправ розтягували м'язи. Тхеквондоїсти продовжують вчитися техніці та самодисципліні, розвивають своє тіло та розум на черговому занятті. На зустрічі "Shelter Peers" знайомилися із поняттям «лідерство» та говорити про цікаві прояви лідерства в нашій історії.

25 жовтня
На зустрічі психологічної групи говорили про те, чи завжди треба мислити тільки позитивно. Обмінювалися думками, дискутували та вивчали англійську на занятті "Інтернаціонального кафе".

26 жовтня
Фітнес — це ще одне заняття, де ми перевіряли межі наших можливостей та заряджалися енергією. В цей час малеча вдосконалювала навички тхеквондо. Також дізналися більше про процес створення відеороликів на курсі Відеопродакшн для початківців. Відкрили історію та культуру міста Полтава на екскурсії. Полтава — це багата спадщина та незабутні враження.

27 жовтня
На занятті Motivative Club мали веселий квест Brawl Stars.
Будували фортецю, складали пазли та розгадували вікторини на планшетах.На тренуванні з танців вдосконалювали вивчені рухи Зібралися разом для захоплюючих ігор та змагань у клубі настільних ігор. Стратегія, логіка та спритність допомагають нам вигравати та весело проводити час разом.

ВСІ заходи є безкоштовними.
Проєкт «Shelter Poltava» реалізується ГО "Альянс розвитку" за фінансування Schüler Helfen Leben.