News main photo
Історії учасників. Олена з Луганщини

Свою історію розповіла Холіна Олена. У Полтаву жінка переїхала з чоловіком та донькою.

«Ми з Луганської області. У 2014-му році переїхали до міста Харків. Жили там у центральній частині міста. А у 2022-му через бойові дії довелося тікати з Харкова до Полтави», - розповідає Олена.

Перший тиждень з початку повномасштабної війни думала, чи варто їхати, бо були великі проблеми з дорогами та паливом. Через постійні міста Олена з чоловіком взяли доньку та поїхали з міста шукати безпечнішого місця. Вирішили зупинитися у Полтаві. Спочатку родину розмістили у гуртожитку, а з часом орендували житло. До війни жінка працювала у патентному бюро.

«З роботою мені пощастило. Чим займалась у Харкові, тим і продовжую дистанційно займатися».

У майбутньому Холіні планують повернутися до Харкова.

«Про Shelter Poltava дізналися понад рік тому з якогось із телеграм-каналів. Прийшли, як зараз пам’ятаю, шостого грудня перший раз. Якраз не було світла і ми сиділи при свічах. А потім збиралися щосереди. І ось із вами я вже рік.»

Shelter Poltava допоміг в соціальній адаптації. Здебільшого, переселенці тут нікого не знають. А подібні активності допомагають знайти нових друзів, нові знайомства, ну, і практикувати англійську. За цей час рівень англійської мови у мене значно зріс. Також донька відвідує тренування з танців», - розповіла Олена.