News main photo
Історії учасників. Сім'я Петрових

Антоніна Петрова з чоловіком Дмитром та кішкою приїхали до Полтави з Харкова 12 березня 2022-го року.

«Наш район дуже близько примикає до Північної Салтівки. На 8 березня нас привітали росіяни – прилетів снаряд у будівлю соцзахисту, яка знаходиться поруч із нами. Вікна не повибивало у нас, проте було дуже гучно. Після цього ми зібралися та поїхали», - розповідає Антоніна.

Обрали їхати до Полтави, бо тут живуть друзі родини, які допомогли облаштуватися.
Дмитро з початком повномасштабної війни працював онлайн, проте з часом потрапив під масове скорочення на фірмі. Також родина мала невеличкий бізнес з продажу еко продуктів, який перевезли до Полтави. Проте продажі, каже Антоніна, впали.

«90% клієнтів виїхали за кордон, або неспроможні купляти більше наш продукт, бо у всіх не дуже гарна ситуація із грошима. Я нині навчаюсь на ІТ курсах. Потрапила туди через Shelter – минулого року була презентація у вас від академії. Там вивчала основи ІТ. Тепер вибрала напрямок «дата аналіз» і навчаюсь на іншій платформі. Паралельно шукаю роботу», - говорить жінка.

Нині родина Петрових ходить на зустрічі Internacional cafe в Shelter Poltava.

«Я відчуваю, що рівень англійської став набагато кращим. А це дуже важливо для обраної мною професії. А також ми на зустрічах гарно проводимо час та отримуємо корисні знайомства з цікавими людьми».