News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у "Shelter Stryi"

Дізнайтеся про всі цікавинки, які відбулися минулого тижня у Shelter Stryi!

8 січня
Дзюдо. Вивчали техніки підсікання ноги, а завершення заняття була боротьба.

9 січня
Фітнес. Мали перше тренування нової групи!Знайомились, розігрівали м'язи, почали вчити та відпрацьовувати базові прийоми.
Теніс. Продовжили ознайомлюватися, виконували різні вправи, вчились правильно тримати ракетку в руках, жонглювали мʼячами.

10 січня
Настільний теніс. Виконували різноманітні вправи, вчились тримати правильно ракетку в руках, набивали мʼяч, виконували стрибки з ракеткою.
Дзюдо. Виконували правильне падіння, вивчали техніки, а на завершення заняття - боротьба.
Студія музичного розвитку. Виконували гімнастику, співали улюблені пісеньки. Виконували ритмічні вправи, а на завершення заняття була дискотека.

11 січня
Робототехніка.
Теніс. Діти розпочали заняття з бігу та розминки Набивали мʼяч на ракетці в русі. Також були удари з місця, набивали м'яч до стінки в парі. Грали веселу гру «Ведмедики».

12 січня
Настільний теніс.
Студія музичного розвитку. Співали різні пісеньки. Тренували «паузу» мовчання у піснях та оркестрах, виконували ритмічну гру «Стрибай-замри».
Shelter Peers. Відбулось перше заняття нового набору! До вже наявної команди молоді додались новенькі, які впевнено інтегрувались в колектив. Для цього провели вправи на тімбілдинг.

13 січня
Майстер-клас для сімей з дітьми. Малювання на чорному папері також дозволяє створити цікаві ефекти та глибину в роботі. Було дуже цікаво спробувати щось нове та нестандартне!
Терапія мистецтвом.

14 січня
Інтернаціональне кафе. Діти вчили граматичну тему Past Continuous, дивились уривки фільму «Рапунцель» та виконували граматичні завдання розповідали, що вони робили вчора.
Екскурсій історичним містом. Відбулась чудова подорож до «Різдвяної пташки»у Мшанець, яка принесла ще одну хвилю Різдвяного тепла. У село приїхало 105 вертепів з усіх усюд, щоб заспівати колядку і встановити Рекорд України!

Участь у проєкті безкоштовна!
Проєкт «Shelter Stryi» реалізується ГО "Альянс розвитку", за підтримки Schüler Helfen Leben