News main photo
Розповідаємо, що відбувалося у «Shelter Ivano-Frankivsk»

Про тиждень в «Шелтер у Івано-Франківську»!

3 квітня
Стретчинг для дітей. Провели естафету, покращували баланс та грали в ігри на координацію та концентрацію.
Йога. Провели комплекс вправ для спини, укріплювали м'язи стегна та сідниць, а також практикували асани на розтяжку.

8 квітня
Стретчинг для дітей. Вивчали нові вправи на координацію та покращували баланс. Провели естафету з вивченого матеріалу та брали участь у грі на концентрацію та уважність.

10 квітня
Йога. Зосередилися на закріпленні навичок діафрагмального дихання. Вивчали елементи самомасажу, вправи на розкриття грудного відділу та проводили звукову медитацію.
Стретчинг для дітей. Мали естафету, в якій виконували різноманітні акробатичні елементи. Тренували рівновагу, щоб покращити координацію, уважність та швидкість.

11 квітня
Психосоматика. Розбирали біологічний зміст та виконали діагностичну вправу, що допомогла розкрити ставлення до їжі. Ділилися враженнями та підтримували один одного.

12 квітня
Фітнес. Розминка, кардіо навантажувальні та силові вправи для поліпшення кровообігу та еластичності судин, роботи м'язів сідниць та пресу.
Психологія. Виконували вправи на аналіз типового дня та виявлення "викрадачів" часу та енергії, пошук способів боротьби з ними.

Долучайтесь до сторінки Shelter Ivano-Frankivsk, щоб стежити за усіма оновленнями!

ВСІ заходи є безкоштовними.
Проєкт «Shelter Ivano-Frankivsk» реалізується ГО "Альянс розвитку" за співфінансування Європейського Союзу та Schüler Helfen Leben.