News main photo
Розповідаємо що відбувалося минулого тижня в Шелтер Івано-Франківськ!

У «Шелтер Івано-Франківськ» тиждень пройшов насичено та по-особливому тепло!

Учасники готувалися до НМТ з історії України, займалися фітнес-танцями, джиу-джитсу та сучасними танцями. Для дівчат і жінок відбувся тренінг із самозахисту, а малеча мала змогу відвідати заняття «Дошколярик» і масаж. Вихідні завершилися сімейною психологічною зустріччю та мандрівкою до Скель Довбуша в селі Бубнище.

Дякуємо всім, хто долучається до життя шелтеру!

Проєкт «Shelter Ivano-Frankivsk» реалізується ГО “Альянс розвитку” за співфінансування Європейського Союзу та @schueler_helfen_leben.